Tvenkinių įranga ir priežiūros priemonės

Dekoratyviniai tvenkiniai ne tik puošia aplinką, bet ir teikia gaivą orui bei drėgmę augalams. Jūsų poreikiams tiekiame inovatyvią vokiečių kompanijos Oase Living Water įrangą bei priemones tvenkinių įrengimui bei priežiūrai. Produktų krepšelyje yra ekonomiški LED technologijos šviestuvai, iki 60% našesni nei konkurentų vandens siurbliai, įvairaus dydžio saugios aplinkai integruotos vandens valymo ir sterilizavimo sistemos. Be išvardintų gaminių, mūsų prekybos salone rasite ir vienos ar kelių pakopų filtravimo sistemas. Jų komponentais gali būti mechaninio ir biologinio valymo, dezinfekavimo UV spinduliais, aktyviu deguonimi bei elektrolizės būdu įrengimai. Tiems, kurių tvenkiniuose nepakankamas vandens judėjimas ir įsotinimas deguonimi, pasiūlysime specialius įrenginius – aeratorius, kurių dizainas primena vandens augalų kelmą. Norintiems daugiau judesio – įrangos komplektą papildysime to paties gamintojo plaukiojančiais fontanais. Visiems gaminiams tiekiame eksploatacines dalis, filtravimo granules, cheminius bei biologinius reagentus. Susisiekite su mumis bet kuriuo Jums patogiu būdu arba tiesiog užsukite į mūsų prekybos saloną.

Fontantų įrengimas

Šiuolaikinės fontanų technologijos leidžia bet kokiam vandens telkiniui ar vidaus interjerui suteikti judesį bei vandens čiurlenimą. Jūsų norų įgyvendinimui galime pasitelkti tiek ir mažą plūduriuojantį fontaną, tiek ir stacionarią sudėtingą vandens sistemą su kintančiu apšvietimu ir „šokančiais“ pagal muziką vandens srautais. Tik pasakykite, kokio fontano norite.

Plaukiojantys fontanai

Plaukiojantys fontanai skirti norintiems dekoratyviniam tvenkiniui ar lauko baseinui suteikti daugiau gyvybės ir, tuo pačiu, išvengti stacionaraus įrengimo. Šiuolaikinės plaukiojančių fontanų technologijos leidžia vandens srovę keliais purkštukais išpurkšti įvairiomis kryptimis ar vertikaliai net į kelių dešimčių metrų aukštį. Plaukiojančio fontano pagrindą sudaro stovas-plūduras, ant kurio sumontuoti panardinami siurbliai su filtrais, vandens purkštukai ir, jei pasirenkama komplektacijoje, povandeniniai šviestuvai, kintamos vandens srovės reguliatoriai ir pan. Iš išorės šio tipo fontanui reikalingas tik elektros energijos tiekimas.

Dekoratyviniai fontanai ir kriokliai

Dekoratyviniais fontanais bei kriokliais šiais laikais puošiama ne tik natūrali „gamtos“ aplinka, bet ir vidaus ar lauko architektūra. Tad ir formų bei idėjų pasirinkimas apima ir tradicinį akmeninį krioklį, ir tekančią sieną ar stiklą.

Visuomeniniai fontanai

Jau nuo Antikinės Graikijos laikų miestus imta puošti fontanais. Daug pasaulio miestų ir šiuo metu kovoja dėl aukščiausio, didžiausio, novatoriškiausio fontano titulo. Kai kuriuose pasaulio miestuose yra išlikę ar statomi nauji didžiuliai muzikos, šviesos ir vandens kompleksai, tampantys vienu svarbiausių tos vietovės turistų traukos centrų. Lietuvoje didžioji dalis visuomeninių fontanų pastatyti dar iki Nepriklausomybės paskelbimo, nemažai jų sunyko, tačiau jau pastebime džiugią tendenciją, kad seni viešųjų erdvių fontanai yra restauruojami. Taip pat atsiranda ir naujų.

Atliktų darbų galerija